fbpx

O MNIE

img_8034

Cześć! Jestem Michał i mam 23 lata, a moim marzeniem jest (o, to dopiero niespodzianka!) zwiedzić cały świat. Kurczę, ambitnie.

Lubię podróżować w trybie slow-motion, zatrzymać się w jednym miejscu na dłużej i dokładnie je poznać niż odwiedzić pięć innych w tym czasie. Zależy mi na tym, aby zrozumieć kulturę, spotkać nowych ludzi, spróbować lokalnego jedzenia i poczuć się przez chwilę nie jak turysta, tylko mieszkaniec. W Wielkiej Brytanii mieszkałem dwa miesiące, w Brazylii trzy, a w Portugalii pięć.

Gdy nie podróżuję, staram się przenieść podróże do mojego domu. Rozmawiam o nich z moimi znajomymi, wspólnie gotujemy potrawy z różnych części świata, a także zapraszam gości zza granicy do siebie, aby pokazać im moje miasto i kraj. Couchsurfing przyniósł mi wielu nowych znajomych, zarówno podczas bycia gospodarzem, jak i gościem na czyjejś kanapie.

O wszystkich moich podróżach – zarówno dużych, jak i małych – przeczytacie na tym blogu. Nie zapomnijcie także obserwować mnie na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz Twitterze.