fbpx

Cześć! Jestem Michał! Poznajmy się!

img_8034

Cześć! Jeżeli szukaliście informacji o mnie, to chyba musi być tu. Mam na imię Michał i mam 25 lat. Odkąd pamiętam, bardzo lubiłem języki obce, fotografię oraz dzielenie się ze światem wszystkim, co mnie otacza. Na ostatnim roku studiów lingwistycznych wyjechałem na wymianę studencką do Portugalii i od tego wyjazdu tak naprawdę zmieniło się całe moje życie. Wtedy też narodził się pomysł regularnego pisania o moich podróżach na blogu.

Chociaż zdarza mi się wyjechać gdzieś na kilka dni, takie wyjazdy traktuję tylko jako chwilowy odpoczynek. Tak naprawdę lubię podróżować w trybie slow-motion. Wolę zatrzymać się w jednym miejscu na dłużej i dokładnie je poznać niż odwiedzić pięć innych w tym czasie. Zależy mi na tym, aby zrozumieć inną kulturę, spotkać nowych ludzi, spróbować lokalnego jedzenia i poczuć się przez chwilę nie jak turysta, ale mieszkaniec danego miejsca.

Na blogu najczęściej piszę o Portugalii i Brazylii. To moje ukochane kraje, do których zawsze wracam z utęsknieniem, odwiedzam znane miejsca, a także wybieram się do tych, których jeszcze nie widziałem. Jeżeli masz jakieś pytania z tym związane, napisz do mnie! Możesz także polubić mnie na Facebooku oraz obserwować na Instagramie, aby być ze wszystkim na bieżąco.

Tchau!

 

PS. Tutaj sprawdzisz politykę prywatności i cookies.